Kwadratowy wyświetlacz w Blackberry Passport

Kanadyjski producent Blackberry słynie z wytwarzania bardzo dobrych telefonów. Jednym z ostatnich urządzeń tego producenta jest model o nazwie Passport. Jego cechą charakterystyczną są nietypowe wymiary, zarówno obudowy jak i ekranu. Mimo wszystko jest to nadal klasyczny smartfon, choć w nowszej odsłonie.
Ekran tego telefonu to kwadrat o przekątnej 4,5" i rozdzielczości 1440x1440 pikseli, co jest ogromnym plusem gdy bardzo często przeglądamy strony www czy korzystamy z nawigacji. Z pomocą przychodzi też fizyczna klawiatura Qwerty, choć tylko 3-rzędowa, bez klawiszy numerycznych. Klawisze zachowały jednak swój skośny styl znacząco ułatwiający pisanie.
Telefon BlackBerry Passport mieści w sobie bardzo mocne podzespoły, dzięki którym producent z pewnością przyciągnie do siebie wielu nowych użytkowników.

Najważniejsze parametry BlackBerry Passport:
- ekran IPS LCD z gorilla glass 3
- LTE
- czterordzeniowy procesor Krait 400 2,26GHz
- 3GB Ram!!!
- procesor graficzny Adreno 330
- 13MP aparat z Time Shift, HDR, Flash oraz autofokusem
- nagrywanie HD 1080p
- 32GB pamięci flash
- Wifi ac oraz Radio
- NFC i GPS
- głośniki stereo
- możliwość uruchamiania aplikacji Android
- bateria aż 3450mAh
Z uwagi na wymiary obudowy, telefon może być dla wielu użytkowników zaskoczeniem. Obsługa jedną ręką jest stosunkowo trudna przy 9 cm szerokości. Jednak dla osób, które szukają telefonu z mocną baterią i czytelnym wyświetlaczem, powyższe nie powinny stanowić przeszkód.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+