Nowa opcja w Skype dla Androida

 Skype to multiplatformowy komunikator internetowy. Za jego pomocą możemy nawiązywać z innymi użytkownikami kontakt głosowy, wideo-rozmowy lub pisać na czacie. Skype dostępny jest zarówno na komputery PC oraz Mac, jak i na urządzenia przenośne, np. smartfony. Dzięki popularyzacji narzędzia, daje on praktycznie nieograniczoną możliwość kontaktu ze światem. Prawdopodobnie Skype będzie oferował także tłumaczenia w czasie rzeczywistym, jeśli więc zapragniemy porozmawiać z kimś w nieznanym nam języku, nie będzie to stanowiło problemu.
Na dzień dzisiejszy właścicieli smartfonów z Androidem z pewnością ucieszy fakt, że aplikacja na ich telefony wraz z nowym uaktualnieniem otrzymała bardzo ciekawy ficzer. Picture-in-picture to nowa funkcja dająca możliwość podglądu obrazu wideo bieżącej konwersacji podczas wykonywania innych czynności. Początkowo opcja ta zarezerwowana była wyłącznie dla tabletów. Teraz dzięki uzupełnieniu funkcjonalności, podczas np. przeglądania stron WWW, możemy mieć ciągły podgląd na osobę, z którą rozmawiamy.

Nowe uaktualnienie przynosi również usprawnienia w zakresie szybkości ładowania czatu z paska powiadomień, nowe formatowanie tekstu, eliminuje niektóre błędy oraz wprowadza kilka mniejszych poprawek.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+