Dwie kamery w Huawei Honor 6 Plus

Huawei Honor 6 Plus został właśnie oficjalnie zaprezentowany w Chinach. Biorąc pod uwagę jego parametry i cenę w przedsprzedaży, okazuje się być bardzo interesującym sprzętem. W opcji ze wsparciem tylko jednego ze slotów SIM przez łączność 4G, telefon w przeliczeniu z Juanów ma kosztować około 258 euro, z pełnym wsparciem dwóch slotów to wydatek około 322 euro.
Już na samym początku warto wspomnieć że smartfon posiada aż 2 kamery główne o rozdzielczości 8MP każda, pozwalające wykonać 13-megapikselowe zdjęcia. Przednia kamera posiada wystarczające w zupełności 5MP. Ekran to ogromne 5,5" powierzchni dotykowej, w jakości FullHD. Do tego telefon napędzany jest przez ośmiordzeniowy procesor Kirin 925, po 1.8GHz na rdzeń, wsparty przez aż 3GB pamięci Ram. Wbudowana pamieć 32GB może być dodatkowo rozszerzona o 128GB kartę pamięci. Telefon wspiera funkcję OTG, posiada port podczerwieni, a także nawiązuje połączenia zbliżeniowe NFC.
Producent dodatkowo zachwala wymieniony wcześniej aparat. Huawei podkreśla, ze telefon wykonuje zdjęcia w bardzo dobrej jakości w każdych warunkach oświetleniowych. Dwie soczewki to dwa razy więcej światła, poza tym dysponuje błyskawicznym fokusem oraz bardzo szybką migawką. Zarówno procesor jak i sam sprzęt zostały wyposażone w dodatkowe usprawnienia zapewniające idealną jakość fotografii (Vision Camera, 3IE, SLR-grade ISP).
Całość urządzenia zasila pojemna bateria 3600mAh, co z pewnością przełoży się na 2 dni pracy bez potrzeby ładowania. A sam telefon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4.4 KitkKat z Emotion 3. 0 UI.


Źródło zdjęć: gizmochina.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+