Instagram bije rekordy popularności!

Dzięki oficjalnej informacji udzielonej przez zespół Instagrama dowiadujemy się, że właśnie został przekroczony próg 300 milionów aktywnie korzystających z programu użytkowników!
Portal, który zrodził się z marzeń, działając przez ostatnie 4 lata, doszedł do etapu, gdy w ciągu jednego dnia udostępnionych zostaje ponad 70 milionów zdjęć i filmów. Instagram stał się miejscem, na którym można znaleźć wszystko, od najsławniejszych ludzi po codzienne wydarzenia z życia każdego z nas. Realizuje on jak widać, ogromną potrzebą dzielenia się swoim życiem z innymi i podążania za tym, co modne oraz trendy w codziennej fotografii.
Wraz z tą radosną nowiną, twórcy Instagrama przypominają o wprowadzonych usprawnieniach, między innymi o sugerowaniu interesujących profili, dodanej zakładce 'ludzie' w menu Explore, a także ulepszonemu wyszukiwaniu. Dumnie ogłoszono również, że profile znanych osób i marek będą weryfikowane (dodatkowe oznaczenia w profilach) tak, by mieć pewność że mamy do czynienia z właściwą postacią. Po to by Instagram był bardziej autentyczny i oferował prawdziwe treści, w  najbliższym czasie zostaną poczynione również pewne porządki, mające na celu usunięcie fałszywych kont, których celem był spam. Można więc oczekiwać zmian w liczbie osób obserwujących.
Warto dodać, że obecnie Instagram prześcignął Twittera w liczbie odwiedzających, choć do Facebooka mu jeszcze daleko.

Źródło zdjęć: intstagram.com, itunes.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+