Jakie aplikacje zainstalować - polecane programy na iPhona!

Jeśli jesteś posiadaczem iPhone’a z pewnością masz swoje ulubione aplikacje, bez których ciężko ci się obejść w ciągu dnia. Dobór odpowiednich programów zależy od indywidualnych upodobań i potrzeb wynikających z tego gdzie pracujemy i jak żyjemy. Osoby, które pierwszy raz mają styczność z iPhone’em z pewnością nie pominą wizyty w AppStore aby nabyć odpowiednie aplikacje. A ci, którzy przesiedli się z innej platformy systemowej jak np. z Androida, bez problemu odnajdą odpowiedniki swoich dotychczasowych programów w bazie Apple. FashYou postanowiło zebrać programy, które są na tyle uniwersalne, że staną się idealnym dodatkiem do systemowych aplikacji w iOS.
Jak dojadę - to program dla osób podróżujących komunikacją miejską. Oblicza trasy przejazdu, prezentuje rozkłady jazdy, a także pomaga w osobistej nawigacji GPS. Za 3,59 euro uzyskujemy dożywotnią licencję na użytkowanie programu.
INGMobile - to darmowa aplikacja dla klientów Banku Śląskiego ING. Bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze. Za jej pomocą dokonamy większości operacji na naszym rachunku bankowym. Osoby posiadające konta w innych bankach również mają możliwość pobrania dedykowanych aplikacji, np: klienci BNP Paribas, T-mobile Bankowe, Mbank, BZWBK, Millenium, PKO oraz innych.
Skype - to najpopularniejszy komunikator głosowy. Każda osoba posiadająca konto Skype może wykonywać darmowe połączenia głosowe z innymi użytkownikami tej platformy. Jeśli planujemy dodatkowo dzwonić po bardzo niskich stawkach na numery komórkowe czy stacjonarne na całym świecie, to niezbędne jest wykupienie odpowiedniego abonamentu.
Facebook - znany program ułatwiający kontakt i współdzielenie się naszym życiem ze znajomymi i rodziną. Mobilna wersja oferuje praktycznie wszystko to, co strona w przeglądarce WWW. Idealnym dodatkiem do aplikacji facebooka jest program Messenger do obsługi wiadomości prywatnych.
Youtube - jest programem ułatwiającym wyszukiwanie oraz oglądanie filmów zawartych w serwisie youtbe.com. Aplikacja w prosty i wygodny sposób wyświetla treści, a także umożliwa przesyłanie filmików do naszego konta w tym serwisie.
Shazam - to prosty program do tagowania utworów muzycznych. Jeśli np. w radiu usłyszymy utwór ale nie znamy jego wykonawcy, to uruchomienie Shazam dostarczy nam odpowiednich informacji na jego temat.
Deezer - jest programem do streamingu audio. Wykupując licencję na odpowiedni czas uzyskujemy dostęp do milionów utworów muzycznych, które w czasie aktywności usługi możemy odsłuchiwać dowolną ilość razy.
Pizzaportal - to aplikacja, za pomocą której możemy zamawiać jedzenie z lokali w pobliżu miejsca, w którym aktualnie przebywamy. Wystarczy podać adres i za pomocą kilku ‘tapnięć’ w ekran dokonać zamówienia.
Instagram - jest najpopularniejszym programem do dzielenia się zdjęciami oraz krótkimi filmikami. Zakładając konto w serwisie instagram, mamy możliwość śledzenia użytkowników, dodawania własnych treści czy dzielenia się naszymi wpisami.
Olx - to program bardzo przydatny w sytuacji, gdy chcemy coś sprzedać lub kupić. Umożliwia on błyskawiczne dodawanie produktu do sprzedaży, a także bardzo proste wyszukiwanie ofert wystawionych przez inne osoby lub firmy.
Tinyscan - jeśli potrzebujemy szybko i prosto zrobić skan dokumentów, notatek czy książek to ten program nada się idealnie. W kilku szybkich krokach zamieniamy zdjęcie w dokument pdf, który zapiszemy w telefonie lub momentalnie prześlemy mailem.
iTranslate Voice - choć płatny, to niezastąpiony program podczas wszelkich wypadów za granicę. Potrafi w czasie rzeczywisytm tłumaczyć słowa i całe zdania na inny język, wystarczy że powiesz zdanie w swoim języku i wybierze ten, na który zdanie ma być przetłumaczone. Dzięki niemu możemy bez większego problemu porozumieć się w krajach, których lokalnego języka nie znamy w ogóle.
Monument Valley - to gra, która potrafi oczarować. Logiczna przygodówka, której akcja rozgrywa się w surrealistycznym świecie pełnym optycznych iluzji i ukrytych ścieżek. Rozgrywkę umila nam piękna i kojąca nerwy muzyka.
Tele magazyn - rewelacyjny sposób na program telewizyjny dostępny z poziomu ekranu telefonu. Można w nim przeglądać ulubione stacje oraz dodawać za jego pomocą przypomnienia o planowanych emisjach.
Endomondo Sports tracker - dzięki temu programowi możemy monitorować naszą aktywność fizyczną. Jeśli biegasz lub jeździsz na rowerze, to program będzie śledził dla ciebie przebyte kilometry, prędkość, spalone kalorie oraz inne parametry. Zebrane wyniki możesz przeglądać, analizować, a nawet dzielić się nimi ze znajomymi. Podstawowa wersja programu jest darmowa.

Czytaj więcej: 10 Najlepszych aplikacji na iPhone w 2014 roku!


Źródła zdjęć: appstore

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+