Sprawniejsza praca z klawiaturą bluetooth Logitech K480

Brak fizycznych przycisków i problemy z trafieniem w odpowiednią literkę to problemy z jakimi zmaga się wielu użytkowników smartfonów z ekranem dotykowym. Z pomocą przychodzi firma Logitech oraz jej bezprzewodowa klawiatura K480.
Głównym zadaniem gadżetu jest usprawnienie pracy na urządzeniach z ekranem dotykowym, choć sprawdzą się też podczas korzystania ze zwykłych komputerów. Klawiatura Logitech jest nieoceniona także podczas korzystania z tabletu. Dzięki optymalnym wymiarom i dużym przyciskom praca z nią jest szalenie komfortowa.
Cały sekret działania K480 polega na tym, że klawiaturę można połączyć z kompatybilnym sprzętem bezprzewodowo (poprzez Bluetooth). Dodatkowo ma ona wbudowany dock na smartfon i tablet, w którym oba urządzenia umieścimy jednocześnie. Ekrany zainstalowanych sprzętów mamy cały czas przed oczami, dzięki czemu nie umknie nam żadna wiadomość czy powiadomienie, na które czekamy. Za sprawne przełączanie się pomiędzy telefonem a tabletem, odpowiada bardzo sprytnie zaprojektowane pokrętło wyboru.
Klawiatura występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-żółtej oraz biało-szarej. Kompatybilna jest z urządzeniami Apple z iOS (ver. min 5) i Android (ver. min 3.2). Dodatkowo współpracuje z komputerami Mac z system OSX oraz Windows 7 i 8. Zasilające ją baterie wystarczają na około 2 lata pracy urządzenia. Wbudowana dioda informuje o potrzebie ewentualnej wymiany baterii a zgrabny przycisk on/off przydaje się gdy akurat z niej nie korzystamy.

Źródło zdjęć: logitech.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+