Zestaw muzyczny LG Music Flow WiFi

W dniu 23 grudnia, LG ogłosiło, że na zbliżających się targach CES odbywających się w Las Vegas, zaprezentuje nową linię bezprzewodowych głośników. Ogłoszona seria Music Flow WiFi będzie się składała z zasilanego baterią głośnika H4, zaawansowanych płaskich modułów głośnikowych HS7 oraz HS9, a także odtwarzacza Blue-ray 3D z funkcją streamingu.

Każdy z głośników będzie mógł pracować indywidualnie lub z pozostałymi, dzięki połączeniu WiFi (dwuzakresowe). Dźwięk będzie można przesyłać np. ze smartfona bez obaw o przerwanie odsłuchiwania przy nawiązywaniu połączenia głosowego, co jest minusem w przypadku głośników Bluetooth. Odtwarzać ulubione utwory można będzie również z takich serwisów jak Spotify czy Deezer.

Głośnik HS4 to pierwszy zasilany przez wbudowaną baterię, jaki wyprodukowało LG. Takie rozwiązanie zapewnia pełną mobilność w przypadku przenoszenia głośnika pomiędzy różnymi pomieszczeniami. Pozostałe dwa: HS7 i HS9, to klasyczne moduły, z funkcją WiFi, dostarczające dźwięk w jakości HD oraz głębokie doznania akustyczne (model HS9).

Głośniki HS4 można łączyć w pary, tworząc zestaw zapewniający pełnię wrażeń podczas kinowych seansów z płyt Blue-Ray. Odtwarzacz umożliwia podłączenie praktycznie dowolnego MP3 player'a lub pendrive'a z muzyką. Co ciekawe, zestaw grający automatycznie może rozpocząć odtwarzanie ulubionej utworów, gdy tylko pojawimy się w jego zasięgu, z uruchomionym natywnym odtwarzaczem muzyki na np. naszym iPhonie. Dodatkowo komunikować się można z głośnikami przy pomocy wiadomości tekstowych przesyłanych przez aplikację Line (dostępnej na tablety oraz smartfony). Jakby tego było mało, zestaw Music Flow oferuje funkcję powiadomień o wydarzeniach, ustawionych alarmach, będąc tym samym osobistym asystentem. Trudno nie być pod wrażeniem!

Źródło zdjęcia: lgnewsroom.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+