Bateria podróżna do ładowania telefonu i tabletu

Bateria podróżna, bateria zewnętrzna, awaryjne źródło zasilania - to różne nazwy określające to samo urządzenie jakim jest ładowarka przenośna firmy YE!! BPS66 firmy YE!! służy do ładowania telefonu, tabletu, odtwarzacza mp3 czy mp4 gdy najbardziej tego potrzebujemy. Producent zaopatrzył urządzenie w dwa porty dzięki czemu można ładować dwa różne w tym samym czasie.

Model BPS66 charakteryzuje bardzo przyjemny i kolorowy design - do wyboru mamy aż 9 wariantów kolorystycznych, a więc dla każdego coś miłego :) Gabaryty urządzenia są również miłym zaskoczeniem, prostopadłościan o wymiarach 43.5 x 43.5 x 70 mm zmieści się w każdym plecaku bądź damskiej torebce. Producent pokrył urządzenie warstwą zabezpieczającą przez zarysowaniami, co pozwoli dłużej cieszyć się jego pięknym wyglądem.
Najważniejszym parametrem przenośnej ładowarki jest pojemność ogniwa. W tym przypadku dysponujemy dużym zapasem energii bo aż 6600 mAh. Dla porównania bateria iPhona 5S ma pojemność 1560 mAh. Z prostego rachunku wynika, że za pomocą BPS66 możemy naładować naszego iPhone’a co najmniej 4-krotnie! Ye!! posiada wyposażony został w pokaźny zestaw końcówek, dzięki czemu prawie każde urządzenie może zostać do niego podłączone. Drugim bardzo ważnym parametrem jest czas do samorozładowania, w tym przypadku wynosi aż 55 dni (a więc w takim czasie urządzenie powinno być gotowe do użytku nawet jeśli nie korzystamy z niego na co dzień).

A co z bezpieczeństwem użytkowania tego “cuda”? Okazuje się, że urządzenie posiada certyfikat Apple MFi, mamy więc pewność, że jest zgodne np. z naszym iPhonem. Dodatkowo posiada najróżniejsze zabezpieczenia prądowe, więc nie musimy obawiać się o elektryczne uszkodzenia sprzętu.
Bardzo miłym udogodnieniem jest sposób sprawdzania pozostałego stanu naładowania baterii ładowarki. Urządzenie posiada wbudowany sensor ruchu, który uruchamia LEDowy wskaźnik poziomu naładowania ogniwa. Aby naładować “bank” energii trzeba przeznaczyć na to około 9h. Waga produktu to około 180g, czyli tyle i waży przeciętny telefon. Grzechem byłoby nie wspomnieć o prądzie ładowania podłączonych urządzeń, otóż na wyjściu możemy osiągnąć 5V i 2,1A w przypadku 1 sprzętu bądź 5V i 2x1A w przypadku ładowania dwóch urządzeń na raz.

Źródło zdjęć: yelltowin.com

Czytaj też:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+