Chromebook Acer w dwóch wersjach

Poszukujesz idealnego laptopa dla nastolatka i jednocześnie myślisz o czymś innym niż Windows?

Polecamy rozważyć komputer typu Chromebook - przeczytaj tekst i sprawdź, jak bardzo korzystna jest wymiana starego komputera.

Nowe urządzenie marki Acer, jeden z dwóch laptopów, które będą dostępne w sprzedaży już od lutego 2015 roku, czyli Chromebook, jest tani i idealny do codziennych zastosowań typu Internet, nauka, praca biurowa czy rozrywka w postaci filmów.

Acer jest właśnie na etapie wprowadzana do swojej oferty dwóch modeli komputerów przenośnych o wzmocnionej konstrukcji. Oba będą pracowały pod kontrolą systemu Chrome OS. Jeden z nich będzie dysponował przekątną 15,6" (C910) drugi 11,6" (C740). Będę oferowały odporność na nacisk i upadek na narożniki z wysokości około 0,5 metra. Także jeśli brakuje ci zręczności albo twoje dzieci nie zwykły dbać o sprzęt elektroniczny, to jedno, jak i drugie urządzenie powinno wytrzymać próbę czasu.
Laptopy będą napędzane procesorem Intel Celeron bądź Intel Core i3. Będą wyposażone w 2-4GB pamięci Ram. Podstawowa wersja modelu C740 będzie miała wyświetlacz o rozdzielczości 1366x768 pikseli, dysk 16GB SSD i baterię pozwalającą na 9h pracy (koszt: 260$). Model C910 z takim samym wyświetlaczem ale o przekątnej 15,6" i baterią pozwalającą na 8h pracy kosztować będzie 280$. Urządzenia oczywiście będzie można nabyć z konfiguracją dostosowaną do własnych potrzeb.

Źródło zdjęć: omgchrome.com

Czytaj również:0 komentarze:

Prześlij komentarz

+