Ciekawa gra dla Apple Watch

Dzięki deweloperom z NimbleBit mamy okazję poznać grę w specjalnej wersji na nowy zegarek Apple Watch, którego premiera zbliża się wielkimi krokami.

Gra o tytule Letterpad jest bardzo prostą produkcją z punktu widzenia jej obsługi. Na tak małym wyświetlaczu Apple'owego zegarka, nie sposób będzie grać w gry o bardziej zaawansowanym sterowaniu. To, co możemy oglądać przy okazji prezentacji Letterapd, jest dziełem idealnie stworzonym dla ekranu o rozdzielczości 272x340 lub 312x390 pikseli (zegarek Apple sprzedawany będzie bowiem w dwóch rozmiarach kopert).

Gra polega na tworzeniu słów z wyświetlonych liter w oparciu o zadany temat. Litery ułożone będą w siatce 3x3 (9 pól). Dzięki tak prostemu układowi elementów na ekranie i nie wymagającej grafice, obsługa jednym palcem w tym przypadku powinna być bardzo przyjemna. Gra obecnie jest na ukończeniu, w oficjalnej wersji dostarczy użytkownikom 200 różnych rozgrywek, a nawet możliwość tworzenia własnych układanek i dzielenia się z innymi. Data udostępnienia w iTunes zapewne pokryje się z oficjalną premierą Apple Watch.

Źródło okładki: toucharcade.com

Czytaj także:0 komentarze:

Prześlij komentarz

+