iOS9 i 2GB pamięci Ram w iPhonie 6S [FILM]

Rzekomy Apple iPhone 6S, którego parametry bazują na gigantycznej ilości plotek, miejmy nadzieję posiadać będzie 2GB pamięci Ram. Czyli dwukrotnie więcej niż obecnie promowane modele 6 oraz 6 Plus. Apple dość niechętnie zwiększa w swoich urządzeniach ilość pamięci operacyjnej, biorąc za przykład iPhone 4S i 512MB Ram, potem przyszedł czas na iPhone'y 5 z 1GB Ram i kolejne modele telefonów nadal utrzymały tą wartość. Patrząc bowiem przez pryzmat innych producentów, u których już teraz można kupić urządzenie z 3GB pamięci Ram, Apple w tej kwestii zamiast się rozwijać stoi w miejscu.

Z drugiej jednak strony, urządzenia Apple to nie tylko podzespoły, to przede wszystkim system operacyjny! Jest on kluczowym elementem, porównując przykładowo do Androida, ilość potrzebnej pamięci Ram potrzebnej do płynnej pracy urządzenia jest zdecydowanie mniejsza. iOS też posiada ograniczenia, z każdą nową jego odsłoną część starszych urządzeń jest wykluczona z procesu aktualizacji.

Podwojenie ilości Ramu w nadchodzącym iPhonie może sugerować, że zmiany w iOS9, którego premiera, tak jak nowego iPhone'a odbędzie się jesienią, przyniosą sporo zmian w systemie. Patrząc na ilość pamięci można jedynie domyślać się, że zarówno forma jak i modyfikacje będą znaczące, a prawdopodobnie iPhone 4S możliwości upgrade'u nie otrzyma.

Zapraszamy do obejrzenia ciekawego conceptu nowego systemu iOS9:Czytaj również:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+