Konkurencja dla iPhona 6 Plus od Xiaomi

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć oferty.

Chiński producent telefonów Xiaomi własnie wypuścił kolejny ze swoich flagowych modeli: Xiaomi Mi Note. Patrząc na specyfikację i wygląd aparatu, można zauważyć spore podobieństwo do iPhona 6 Plus. Pytanie tylko, czy jest sens porównywać dwa, tak różniące się systemami operacyjnymi modele telefonów?
Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć oferty.

Zaprezentowany smartfon, może pochwalić się eleganckim designem, z charakterystyczną metalową ramką okalającą obudowę, a także dwoma zakrzywionymi panelami Gorilla Glass 3 (przód i tył). Wnętrze tego zgrabnego i zarazem cienkiego (6,95mm) phabletu będzie posiadało kilka wariantów sprzętowych. Model bazowy, który trafić ma do sprzedaży w Chinach jeszcze w styczniu 2015 roku, będzie posiadał ekran 5,7" 1080p, 2,5GHz procesor z czterema rdzeniami oraz 3GB RAMu. Zdjęcia będzie wykonywał dzięki 13MP kamerce, z dodatkowym slotem na drugą kartę SIM.
Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć oferty.

Warto nadmienić, że przy okazji producent wyposażył telefon w przetwornik analogowo-cyfrowy, który zapewnić ma wysokiej jakości doznania dźwiękowe, zarówno przy użyciu małych, jak i dużych nausznych słuchawek.
Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć oferty.

Druga wersja phabletu z oznaczeniem Pro, ma trafić na rynek w marcu 2015 roku. Będzie posiadać ekran qHD 2560x1440px, ośmio-rdzeniowy procesor 2GHz Snapdragon 810, 4GB Ram, grafikę Adreno 430, a także pamięć flash o pojemności 64GB.

Póki co, nie wiadomo jednak czy telefony trafią na inny rynek niż chiński.

Źródło zdjęć: mi.com

Czytaj też:
Slow motion w twoim telefonie »

Przegląd designerskich etui na telefon »

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+