Nowa funkcja w aplikacji Twitter na telefony!

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć oferty.

Twitter poinformował o wprowadzaniu nowej funkcji dla urządzeń z systemem iOS. Ma ona pomóc w przeglądaniu najbardziej interesujących nas tweetów, które ominęliśmy podczas, gdy akurat nie mogliśmy korzystać z aplikacji.

Polega to na tym, że przy pierwszym uruchomieniu programu po dłuższej bezczynności, aplikacja Twittera oprócz tego, że będzie chronologicznie pokazywać nam treści, będzie również wyświetlać możliwość przejrzenia tych najbardziej popularnych. Propozycje najciekawszych tweetów będą dobierane na podstawie algorytmu opartego na zaangażowaniu użytkownika i codziennych jego przyzwyczajeń.
Funkcja jest przydatna szczególnie w przypadku gdy linie czasu wypełnia nam masa informacji, a dokopanie się do tych najbardziej wartościowych wpisów jest dość trudne. Jej działanie (uaktywnianie się) będzie związane z częstotliwością korzystania z aplikacji, im częściej zajrzymy do programu tym rzadziej będzie się ona pojawiać. Nie wydaje się też by była ona bardzo uciążliwa, co prawda wyłączyć jej nie będzie można, ale częste jej odrzucanie, będzie skutkować rzadszym pojawianiem. Wkrótce nowa funkcjonalność ma też zawitać na urządzenia z Androidem.

Źródło zdjęcia: mashable.com, twitter.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+