Nowa seria głośników od Samsunga na targach CES 2015

Płyną do nas kolejne informacje dotyczące tego, czego możemy się spodziewać podczas styczniowego show CES 2015, które odbędzie się już niebawem. Samsung ujawnił właśnie plany związane z poszerzeniem gamy produktów z linii audio, które będą zaprezentowane podczas zbliżających się targów. Koreańska firma wspomina tu o nowych modelach Samsung WAM7500/6500 oraz o zakrzywionych klasycznych głośnikach Samsung Curved Soundbars.

Dowiadujemy się również nieco więcej szczegółów na temat modeli WAM7500/6500, które mają być innowacyjnym źródłem dźwięku. Cała ich wyjątkowość polegać ma na tym, że rozpraszają dźwięk, nie jak klasyczne głośniki - liniowo, a we wszystkich kierunkach jednocześnie (Ring Radiator), zapewniając równomierny odsłuch niezależnie od tego pod jakim kątem w stosunku do nich słuchacz się znajduje. Oferują również idealny balans pomiędzy wysokimi a niskimi tonami.
Projekt powstał częściowo w specjalnych laboratoriach audio Samsunga w Valencji (California). Do ich budowy wykorzystano najlepsze materiały, które dodatkowo idealnie komponują się z nowoczesną stylistyką i kosmicznym designem. Model 7500 będzie wersją stacjonarną, natomiast 6500 posiadać będzie wbudowaną baterię zapewniając pełną mobilność. Oba urządzenia podłączyć będzie można pod zdecydowaną większość urządzeń grających.

Dodatkowo linia Curved ma być zapełniona trzema nowymi seriami (8500, 6500 i 6000), oferując pełną kompatybilność z zakrzywionymi telewizorami Samsunga o przekątnych ekranu do 78". Seria 8500 ponadto zapewniać ma wysoką jakość dźwięku przestrzennego i pełną intensywność doznań dzięki układowi 9 podstawowych głośników i jednemu centralnemu. Oficjalna ich prezentacja odbędzie się jednak dopiero podczas targów.

Źródło: global.samsungtomorrow.com

Czytaj też: 13 Najciekawszych przenośnych głośników

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+