Samsung Galaxy J1 oficjalnie, ale nie u nas


Grupa budżetowych telefonów to mocna strona Samsunga, do listy właśnie takich modeli dołączył Samsung Galaxy J1. Pojawił się on oficjalnie w Malezji. Czy zawita do Polski, póki co nie wiadomo. Przewidywana cena telefonu będzie wynosić około 130 dolarów.

Telefony Samsung z Androidem »


Telefon napędza dwurdzeniowy procesor o prędkości 1,2GHz i wspiera go 512MB pamięci Ram. 4GB to ilość miejsca na dane, można rozszerzyć je np. o 128GB kartę pamięci. Ekran posiada przekątną 4,3" i rozdzielczość 480x800 pikseli. Do zdjęć przewidziano 5MP z LED główny aparat i 2MP kamerkę przednią. Za łączność bezprzewodową odpowiada moduł WiFi, Bluetooth i GPS (z Glonass). Telefon zasila 1850mAh bateria. Zainstalowany system to Android 4.4.4 KitKat.


Kliknij aby wyświetlić oferty smartfonów z serii Galaxy »

Wśród funkcji jakie oferuje smartfon Galaxy J1 wyróżnić warto "Palm Selfie" pozwalające na szybkie wykonanie zdjęcia. Polega to na tym, że telefon po wykryciu specjalnego gestu ręką uaktywnia aparat do zdjęć. Żeby wykonywać zdjęcia jeszcze szybciej, Samsung przewidział możliwość tąpnięcia w dowolną część wyświetlacza, a nie konkretnie w jedno miejsce. By dłużej cieszyć się możliwością korzystania ze smartfona, telefon wyposażono dodatkowo w funkcję Power Saving.


Źródło zdjęć: samsung.com

Czytaj także:

Elektronika na FashYou »

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+