TextBlade klawiatura do smartfona

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć oferty.

Pisanie na klawiaturze ekranowej telefonu nie zawsze jest wygodne. Stwierdzenie to oczywiście dotyczy telefonów z przekątną ekranu w okolicach 4". Bardzo często też w trakcie pisania uaktywniona klawiatura zajmuje większą cześć ekranu uniemożliwiając wygodny podgląd pisanego tekstu. Można posiłkować się w takiej sytuacji różnymi programami zastępującymi firmową klawiaturkę, np. Swype do pisania przeciągnięciami czy bardzo minimalistyczny keyboard Minuum.
Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć oferty

Dla osób, które wolą jednak rozwiązanie w postaci wygodnych i idealnie spełniający swoje zadanie gadżetów mamy ciekawą propozycję. Mowa o klawiaturze TextBlade, która po złożeniu, zajmuje niewiele więcej miejsca niż paczka zapałek! Jest fizyczną klawiaturą pozwalającą na podłączenie bluetooth zarówno telefonów z Android jak i iOS. Całe urządzenie składa się z czterech modułów łączonych ze sobą magnetycznie, co sprawia że przygotowanie jej do pracy jest błyskawiczne, odpada więc kwestia niewygodnych zapięć czy dziwacznych połączeń przywodzących na myśl origami.
Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć oferty

Textblade zasilana jest dzięki wbudowanej baterii, która naładowana raz, powinna zapewnić energię do pracy na około miesiąc. Samo ładowanie odbywa się przez niewielki klucz USB.

Zobacz wideo z prezentacji możliwości tego malutkiego i bardzo sprytnego gadżetu.


Źródło zdjęć: waytools.com

Czytaj też:


0 komentarze:

Prześlij komentarz

+