Kodak IM5 w przedsprzedaży

Niebawem do UK powinien zawitać smartfon firmy znanej zarówno z produkcji aparatów fotograficznych, jak i akcesoriów foto. Mowa o marce Kodak i telefonie oznaczonym symbolem IM5. Telefon oferowany jest w cenie 190 funtów (z Vat) i można go już zamawiać w przedsprzedaży. Do rąk użytkowników pierwsze modele powinny trafić z końcem marca lub z początkiem kwietnia.

Specyfikacja telefonu jest zachęcająca, tak jak i jego wygląd. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że design nawiązuje do iPhone 5S ubranego ciemny case. Wewnątrz Kodak IM5 znajdziemy:

- procesor 8-rdzeniowy 1,7GHz
- ekran IPS 5" w jakości 720p
- pamięć Ram 1GB
- pamięć flash 8GB (rozszerzalną do 32GB)
- systen Android 4.4 KitKat (z możliwością upgrade'u do Lollipop)
- aparat 13MP z LED oraz przednia kamera do selfie 5MP
- łączność 3G, WiFi, Bluetooth 4.0, GPS

Elektronika na FashYou »


Producent dodatkowo oddawać będzie w ręce użytkowników specjalną aplikację do szybkiej edycji zdjęć, drukowania ich, a także dzielenia się na portalach społecznościowych. Nakładka systemowa będzie maksymalnie uproszczona, oferując na wyciągnięcie ręki najbardziej potrzebne aplikacje (12 pozycji) bez potrzeby przemieszczania się pomiędzy bocznymi ekranami. Producent zapewnia również, że bateria telefonu nie rozładuje się w ciągu typowego dnia użytkowania smartfona.

Źródło zdjęć: clove.co.uk

Czytaj też:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+