Najnowsza Lumia 1330 - pierwsze informacje na temat nowego phabletu


Indonezyjski oddział Microsoft rozpoczął właśnie nieoficjalną kampanię promującą rzekomy model kolejnego phabletu Lumia 1330.

Prezentowany w serwisie Facebook średniopółkowy smartfon zachęca przyszłych odbiorców możliwościami pracy w trybie dual SIM, a także łącznością LTE, gdzie jednoczesna obecność tych dwóch funkcjonalności jest raczej rzadkością. Lumia 1330 ma być oferowana w 3 wersjach:
  • z LTE-Advanced, 
  • z LTE
  • i z 3G. 
Telefony mają posiadać wyświetlacz o przekątnej 5,7" w jakości 720p, jednak na ostateczne potwierdzenie wielkości ekranu musimy poczekać do oficjalnej premiery.

Phablety Lumia »

Phablet Microsoftu ma być wyposażony w bardzo dobrej klasy aparat 14MP z optyką Carl Zeiss wykonujący zdjęcia w jakości 1080p, z dodatkowym wyposażeniem w postaci kamery w rozdzielczości 5MP. Przewiduje się, że we wnętrzu Lumii odnajdziemy chipset Snapdragon 400 wsparty jedynie przez 1GB pamięci Ram. Mimo tego, iż na prezentacji facbookowej widnieje napis Wkrótce, to do czasu MWC w Barcelonie prawdopodobnie nie będzie nam dane poznać więcej szczegółów.

Źródło okładki: nokiapoweruser.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+