Nowy zegarek Pebble tuż za rogiem!

Zegarki Pebble to bardzo ciekawa alternatywa dla typowego smartwatcha. Mimo, iż nie oferują one dotykowego interfejsu, to nadal są chętnie kupowane.


Sprawdź smartwatche »

Na oficjalnej stronie Pebble, do najbliższego wtorku można będzie ujrzeć timer odliczający czas do wydarzenia, podczas którego firma ogłosić ma swoje najnowsze urządzenie. Zgodnie z tym co głoszą plotki, będzie to kolejny smartwatch, z delikatnie zmienionym designem (szersza i zarazem cieńsza koperta), a ponadto zagościć ma w nim kolorowy wyświetlacz! Ekran nadal pozostanie jednak pozbawiony funkcji dotyku.


Sam zegarek według przecieków będzie działał na baterii w czasie podobnym do obecnych modeli. Od strony sprzętowej będzie dodatkowo wyposażony w mikrofon i ulepszone podświetlenie tarczy. Piny ładowania i synchronizacji w nowym Pebble zmienią swoje położenie, będą przeniesione na dół koperty, która w nowej wersji będzie wykonana z plastiku z aluminiowymi wstawkami. Sercem zegarka ma być procesor Cortex M4 z wbudowanym 6-osiowym żyroskopem. Zegarek napędzał będzie całkiem nowy system operacyjny, napisany praktycznie od podstaw, a z nowych funkcji możemy spodziewać się osi czasu, która rejestrować będzie wszelkie powiadomienia. Sam interfejs zyska natomiast więcej animacji.


Kwota jaką prawdopodobnie przyjdzie zapłacić za nowy model Pebble, będzie oscylować w okolicy ceny Pebble Steel (230€).

Źródło zdjęć: getpebble.com

Czytaj także:

Elektronika na FashYou »

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+