Picturesque - nowy lock screen Microsoftu


Microsoft to nie tylko Windows Phone i nadchodzący Windows 10, ale również Android. Firma z Redmond stara się być wszędzie tam, gdzie może liczyć na użytkowników chcących korzystać z ich rozwiązań. Dlatego też do rąk właścicieli urządzeń z zielonym robotem na pokładzie, trafił lock screen Picturesque. Poprzedni jaki stworzył Microsoft nosił nazwę Next i został dość dobrze oceniony przez społeczność Google Play.


Smartfony z LTE »

Dostępny do pobrania nowy lock screen, to przede wszystkim piękna tapeta, która zmienia się codziennie na nowe zdjęcie dnia Bing. Oczywiście można też samemu decydować, co będzie tłem ekranu blokady (np. potrząsając telefonem). Na ekranie lock screena znajduje się również wyszukiwarka Bing, tak by błyskawicznie można uzyskiwać wyniki zapytań internetowych.


Ponadto Picturesque pozwala przeglądać najnowsze zasubskrybowane artykuły i odczytywać je bez konieczności odblokowania telefonu. Na ekranie blokady użytkownik może oczywiście odbierać wszelkie powiadomienia i sterować niektórymi funkcjami telefonu (aparat, WiFi, bluetooth czy głośność).

Źródło zdjęć: play.google.com

Czytaj także:

Elektronika na FashYou »

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+