Samsung Galaxy S6 i zaawansowany aparat

Samsung mocno przykłada się do tego by aparaty montowane w jego flagowych smartfonach były jednymi z lepszych. Nie inaczej jest też w przypadku spodziewanego smartfona Samsung Galaxy S6 i 20MP kamery głównej.

Obecnie wiadomo, że 20MP kamera w nowym Samsungu będzie wyposażona również w optyczną stabilizację obrazu (tak jak iPhone 6 Plus). Poza tym, będzie wykonywać zdjęcia w jakości 20MP, 15MP, 11MP, 8MP, 6MP oraz 2,4MP. Przedni aparat to ostatnio popularne 5MP

wystarczające do tego by wykonać przyzwoite selfie.

Elektronika na FashYou »

W kwestii oprogramowania sterującego aparatem, odświeżona apka wyposażona będzie w tryb PRO. Pozwoli to np. na sterowanie trybem ostrości, w tym jego ręczne ustawianie. Bardzo prawdopodobne jest również to, że nowy tryb ma posiadać wsparcie dla plików RAW, dając tym samym większą moc i kontrolę nad tworzeniem ujęć. Galeria zdjęć ma być bardziej intuicyjna, bowiem ikony sterujące mają otrzymać etykiety, tak by było jasne z jaką funkcją mamy do czynienia.

Samsung twierdzi, że zdjęcia wykonywane nowym Galaxy S6, dzięki nowemu trybowi PRO, mają się udawać w każdych warunkach fotograficznych, sprowadzając obsługę aparatu tylko do wciśnięcia przycisku spustu migawki.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+