Samsung Galaxy S6 oraz S6 Edge - najnowsze zdjęcia


Jeśli tak jak my z niecierpliwością czekaliście na zdjęcia nowego Samsunga Galaxy S6, to już możecie podziwiać najnowsze real photos, które wyciekły do sieci.


Oferty smartfonów Galaxy »
Oficjalnie smartfon ma być zaprezentowany już w najbliższą niedzielę, razem z wersją S6 Edge (z zakrzywionym ekranem). Zdjęcia odkrywają bardziej nowoczesne podejście do modnego designu. Można dostrzec metalową ramkę okalającą smartfon i szklane plecki. Obudowa potwierdza obecność niewymienialnej baterii smartfona, chociażby z uwagi na obecność slotu SIM w zewnętrznej, bocznej części obudowy (pod przyciskiem power).Elektronika na FashYou »


Ponadto, obok obiektywu aparatu głównego, dostrzec można flash oraz czujnik akcji serca. Górna część obudowy ukazuje otwór na drugi mikrofon oraz port IR, dół z kolei wyposażony jest w slot na mini Jack, micro USB, otwór na mikrofon główny oraz głośnik. Nie można jednak nie odnieść wrażenia, że zarówno górna jak i dolna część obudowy kształtem nawiązuje do najnowszego iPhona 6. A Wy, co sądzicie?

Źródło zdjęć: gsmarena.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+