Samsung Galaxy S6 - pierwsze zdjęcia


Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia obudowy nowego Samsunga!

Za sprawą serwisu nowhereelse możemy bliżej poznać czym będzie się wyróżniał flagowiec Samsung S6. Bez wątpienia, patrząc na opublikowane fotografie widać, że telefon w większej części będzie osłaniała metalowa obudowa. Przedstawione zdjęcia dodatkowo ujawniają praktycznie wszystkie otwory na ewentualne przyciski i dodatkowe sloty.


Telefon według gsmarena, będzie charakteryzowała grubość w okolicach 7,2mm. Niektórzy zapewne dostrzegą tu duże podobieństwo w wyglądzie do nowego iPhona 6 i nie będzie to bezpodstawne wrażenie. Obudowa (górna część) przedstawia wycięte miejsca na anteny, drugi mikrofon i być może na element portu podczerwieni. Boczna, lewa ścianka ma wycięcia na przyciski głośności, a przeciwległa na przycisk Power i slot karty SIM.

Kliknij aby wyświetlić oferty smartfonów z serii Galaxy »


Dół obudowy zaopatrzony jest w otwory na głośnik, mikrofon główny, slot mini Jack oraz złącze ładowania/synchronizacji microUSB. Tylna ścianka prezentuje wycięcia na zapowiadany 20MP aparat i dodatkowo diody LED oraz czujnik akcji serca. Oprócz powyższych, można jeszcze zauważyć dodatkowe ścięcia bocznych krawędzi spłaszczające ich zaokrąglenia.


Według serwisu sammobile telefon ma być oferowany w czterech wersjach kolorystycznych, a dokładniej: ciemny niebieski, zielono-niebieski, złoty oraz biały. O cenach pisaliśmy tutaj:
Samsung Galaxy S6 - znamy pierwsze ceny »

Źródło zdjęć: nowhereelese.fr, samsung.com

Czytaj także:

Elektronika na FashYou »

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+