Samsung Z1 z Tizen na pokładzie doczeka się następcy? [wideo]

Samsung Z2 to być może kolejny model smartfona tego producenta napędzany systemem mobilnym Tizen.

Duże zainteresowanie, którym darzony jest model Z1 prawdopodobne spowodowane jest faktem, że jest to nowość na rynku i do tego w przystępnej cenie, nawet jeśli sama specyfikacja sprzętowa nie jest powalająca. Model Z1 sprzedał się do tej pory w aż 100 000 sztuk, głównie w Indiach i Bangladeszu. Dlatego chcąc utrzymać zdobytą, mocną pozycję systemu Tizen OS, Samsung musi wprowadzić do swej oferty kolejny smartfon. Mimo iż od premiery Z1 minął zaledwie miesiąc, to aktywność wszelkich update'ów systemu zadziwia i świadczy o mocnym zaangażowaniu Koreańczyków.

Elektronika na FashYou »

Samsung Z1 Wideo:


Zgodnie z tym, co głoszą nowe plotki, Samsung prawdopodobnie pracuje nad kolejnym smartfonem (model Z2?) z Tizen OS. Spodziewać się również można zaktualizowanych (lepszych) podzespołów. Wszystkie znaki wskazują na to, że nowy model jest już w drodze, świadczy o tym między innymi najnowsze Tizen SDK, które wprowadza wsparcie dla urządzeń z rozdzielczością qHD (540x960px).

Miejmy nadzieję, że Samsung nie porzuci tego ciekawego projektu i z czasem zagości więcej, bardziej dostępnych urządzeń z Tizenem na pokładzie.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+