Smartwatch ZenWatch Asusa i 7 dni na jednym ładowaniu


Wiele osób prawdopodobnie nie decyduje się na zakup smartwatcha z uwagi na ograniczony czas pracy na baterii. Zwykle wartość ta wynosi od 1 do 3 dni, czyli podobnie jak w przypadku obecnych smartfonów.

Oferty smartwatchy z Androidem »


Posiadanie jeszcze jednego urządzenia, które trzeba tak często ładować, nie wygląda zachęcająco. Już przyzwyczajenie do tego, iż zegarek zdejmowany z nadgarstka przed snem, nie dbając zbytnio o miejsce, w które go odkładamy, skutecznie odstrasza przed nabyciem smartwatcha, którego po ściągnięciu należy jeszcze podłączyć do ładowarki.

Inteligentne opaski na co dzień »


W całym tym smartwatch'owym młynie z pomocą przychodzi firma Asus, która deklaruje iż wyżej wymienione problemy zminimalizują tak, by ludzie chętniej sięgali po nowy gadżet. Firma poinformowała, że ich kolejny zegarek będzie wytrzymywał na jednym ładowaniu aż 7 dni - i to jest wynik, który brzmi zachęcająco! Asus nadmienia, iż taki rezultat będzie mógł być osiągnięty dzięki uproszczonemu systemowi operacyjnemu i lepszemu chipsetowi. Nowy ZenWatch (premiera obecnych modeli miała miejsce podczas IFA2014) nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale można się domyślać, że MWC w marcu 2015 roku dostarczy więcej szczegółów.

Elektronika na FashYou »

Na zdjęciu: ASUS ZenWatch (WI500Q)

Źródło zdjęcia: asus.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+