Tablet Xperia Z4 na zdjęciu

Budowanie napięcia i trzymanie nowości w całkowitej tajemnicy do czasu ich oficjalnej premiery, nie zawsze udaje się tak, jak by sobie tego producenci elektroniki życzyli.

W oficjalnej aplikacji Xperia Lounge, dostarczającej swoim użytkownikom najświeższych wiadomości o produktach Sony, pojawiło się na chwilę zdjęcie nowego tabletu Z4. Oficjalnie model ten ma być on dopiero zaprezentowany podczas MWC 3 marca. Jednak dzięki czyjemuś roztargnieniu (a może celowemu działaniu) mamy okazję już teraz podziwiać jeden z profili nowego tabletu Sony.

Elektronika na FashYou »

Design tabletu na ujawnionym zdjęciu prezentuje się bardzo elegancko, widać też idealnie cienki i smukły profil. Ponadto dowiadujemy się, że Tablet Z4 będzie posiadał "super wyświetlacz". Ekran w nowym urządzeniu ma charakteryzować bardzo dobra jakość 2K oraz przekątna, prawdopodobnie większa niż u poprzednika ( ponad 8", 10"?) . Co więcej Sony dodaje, że nowy tablet będzie wyposażony w najnowszy ultra szybki procesor (Snapdragon 810?), a bateria odznaczać się będzie przemysłową wydajnością. Spodziewać się również można że Xperia Z4 zachowa cechy swych poprzedników i będzie zarówno wodo jak i pyłoodporna.

Na resztę rewelacji nie musimy długo czekać, gdyż MWC tuż tuż. A być może do tego czasy SONY ujawni nowe informacje, jako przedsmak zbliżającej się premiery Z4.

Źródło okładki: techradar.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+