Windows 10 na smartfonie - zdjęcia

Windows 10 to kolejny system, nad którym obecnie pracuje Microsoft.

Ciekawsze jednak od faktu, że gdzieś pod drodze zgubiono Windowsa 9, jest to, że nowe okienka będą dostępne dla różnych urządzeń z odpowiednio dopasowanym interfejsem. Czyli zarówno na tabletach, telefonach jak i laptopach schematy korzystania z Windowsa będą do siebie bardzo zbliżone. Warto nadmienić, że i aplikacje dostępne na jednym sprzęcie np. tablecie będzie można uruchomić na innym np. laptopie.

Telefony z Windowsem »

Żeby poznać nieco bliżej z czym użytkownicy w przyszłości będą mieli do czynienia, nie trzeba było długo czekać. Dzięki ekipie z nokiapoweruser mamy okazję oglądać screeny nowego systemu. Już na pierwszy rzut oka widać, że kafelkowy wygląd zadomowił się na dobre, co bardzo nas cieszy, bo przecież dzięki niemu wygoda korzystania z systemu jest na wysokim poziomie.


To co widać na zdjęciach, to wersja Windows 10 Technical Preview - oznacza to, że finalny produkt może się nieco różnić od tego co widzimy teraz. Można się również domyślać, że być może niedługo Windows 10 TP trafi do testów dla zwykłych użytkowników

Dodatkowe screeny na Twitterze:

Źródło zdjęć: nokiapoweruser.com, insider.windows.com

Czytaj także:

Elektronika na FashYou »

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+