Windows 10 na telefony z 512MB Ram


Microsoft obiecał, że Windows 10 trafi do większości urządzeń spod znaku Lumia, a więc nie wszyscy będą mogli się cieszyć z systemu. Mowa tu o modelach z 512 MB pamięci Ram.

Telefony z Windowsem »

Jak zapewnia Joe Belfiore (VP of OS), Microsoft planuje przygotować specjalny update dla tych telefonów, które mają mniej niż 1GB ramu. Warto mieć na uwadze, że specjalna aktualizacja z pewnością nie pokryje się czasowo z  wypuszczenia Windows 10 i nie będzie posiadać wszystkich jego funkcji.


Statystyki odnośnie sprzedaży modelu Lumia 520 jasno wskazują na prawie 24 procentowy udział tego modelu w rynku słuchawek z 512 MB pamięci Ram. Dodatkowo większość modeli z list Top 10, to również telefony z ta właśnie ilością Ramu. Dlatego też wielkim rozczarowaniem i być może strzałem w stopę byłoby dla Microsoftu pominiecie tych właśnie urządzeń. W obecnej chwili Nie do końca wiadomo z jakich funkcji byłby okrojony spodziewany update, ale bardziej niż pewne jest to, że nie będzie pozbawiony zunifikowanego sklepu z aplikacjami :)

Źródło zdjęć: microsoft.com, wired.com

Czytaj także:

Elektronika na FashYou »

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+