Aplikacja do nawigacji Nokia Here ponownie do pobrania na iPhona

Jakie mapy warto wybrać do iPhona? Proponujemy Nokia Here!

Po 15 miesiącach przerwy pojawiły się ponownie w sklepie App Store. Osoby, które kiedykolwiek miały z nimi do czynienia na urządzeniach z Windows Phone, z pewnością wiedzą jak dużą ich zaletą jest możliwość zapisywania map do trybu offline czy też jak wiele frajdy daje korzystanie z informacji na temat transportu zbiorowego dużych miast. W tej chwili jest ona bardzo mocną alternatywą zarówno dla Google Maps, jak i nawigacji Apple.

Nawigacja Nokii oferuje wszystkie funkcje tego rodzaju programów, czyli prowadzenie zakręt po zakręcie (głosowe) do celu czy informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym (w tym wypadkach na drodze). Ponadto ułatwia poruszanie się za pomocą środków miejskiej komunikacji (ponad 900 miast w bazie!) oraz w trybie pieszym.

Tryb offline będący swoistym znakiem rozpoznawczym map Nokii, umożliwia zapisywania map pojedynczych krajów (ponad 100), a także całych kontynentów. Dzięki niemu możemy poruszać się za granicą bez potrzeby korzystania z drogiej transmisji danych sieci komórkowych. Jedyny minus podczas takiego korzystania, to brak informacji o ewentualnych korkach.

Elektronika na FashYou »


Design aplikacji dostosowany został do obecnych, minimalistycznych trendów. Jest prosty i czytelny, także przesiadka z innych programów nie powinna nikomu sprawić trudności. Nokia Here można już pobierać ze sklepu iTunes, choć początkowo występowały z tym pewne problemy - czyżby aż tylu użytkowników zapragnęło mieć aplikację u siebie?

Źródło zdjęć: itunes.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+