Aplikacja Periscope do nadawania wideo na żywo z Twittera

Aplikacja Periscope od Twittera zapowiada się na prawdę nieźle!

Udostępniony dwa dni temu program pozwala na streaming na żywo obrazu video oraz na jednoczesną interakcję z użytkownikami. Przekazywany obraz można udostępniać na live od razu do swojego konta na Twitterze.

Pomysł co prawda nie jest nowy, ale prostota działania i możliwości jakie oferuje Periscope, włącznie z możliwością późniejszego odtworzenia wideo sprawiają, że z pewnością znajdzie on wielu fanów i da ujście wielu pomysłom drzemiącym do tej pory w głowach jego użytkowników. Bo kto by nie chciał uczestniczyć np. w ważnej konferencji czy innej masowej imprezie i od razu trafiać do swoich obserwujących z cennym przekazem, dzieląc się na żywo uwagami i spostrzeżeniami?

Aplikacja Periscope daje możliwość kierowania treści zarówno do wszystkich odbiorców, jak i tylko do wąskiego grona wybranych użytkowników. Dodatkowo, po zakończeniu przekazu można odtwarzać wideo ponownie, choć obecnie czas ten ograniczony jest do 24h.

Kup etui do iPhona »

W czasie przekazu wideo otrzymuje się też cenne "Serca" których liczba pozwala wspiąć się na listę "Most Loved" :) Ponadto możemy również otrzymywać (bądź nie) powiadomienia od osób, które rozpoczęły właśnie nadawanie na żywo.

Aplikacja jest do pobrania w sklepie App Store.

iPhone OHH Image Banner 250 x 250 iMac Image Banner 250 x 250

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+