Aplikacja Phone od Facebooka do blokowania niechcianych numerów?

Facebook to nie tylko portal społecznościowy, ale również firma, której celem jest skrupulatne analizowanie i odpowiadanie na potrzeby swoich użytkowników. Największa liczba osób aktywnie korzystających ze smartfonów, to użytkownicy urządzeń z Androidem », co może już niebawem doprowadzić do powstania nowej aplikacji Phone. Ekipa Android Police otrzymała właśnie screenshot, który częściowo potwierdza powyższą plotkę.

Jak wiadomo, Facebook co jakiś czas wypuszcza różnego rodzaju usprawnienia i nowe funkcje dla swoich aplikacji, wyświetlając użytkownikom stosowne pop-upy. Tym razem nastąpił najwyraźniej falstart, ponieważ udostępniono wybranym osobom widzianą na zrzucie ekranu funkcję, która wciąż nosi tag FB-Only. Tąpniecie na opcję Install Update przenosi do pustej strony, więc domyślać się można, że aktualizacja nadal znajduje się po wewnętrznej stronie sieci Facebook.

Modna Elektronika »

Zawarta na screenie notatka, mówi o możliwości wyświetlenia informacji o osobie dzwoniącej i daje możliwość zablokowania numeru na podstawienie listy powszechnie uznanych za niechciane. Pewne jest, że testy trwają, jednak kiedy i czy w ogóle aplikacja się pojawi - nie wiadomo. Miejmy nadzieję, że gdy tylko ruszy, nie będzie wyjątków pośród blokowanych numerów i sytuacji, w których reklamodawca wykładając odpowiednią kasę, może uniknąć wciągania go na czarną listę.

Źródło: androidpolice.com


Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+