Google Plus dzieli się na Photos i Streams


Już niedługo Google Plus czekają zmiany!

Chodzi o stworzenie osobnych produktów ze zdjęć oraz strumienia. Plotki związane z tym tematem zostały już oficjalnie potwierdzone przez Bradley'a Horowitz'a, na jego profilu G+ - jednego z wicedyrektorów do spraw produktów. Ponadto, wskazuje on na pozytywne aspekty planowanych zmian, które w konsekwencji wpłyną na poprawę odbioru produktów Google'a.

Do tej pory zdjęcia w G+ były idealnym miejscem, w którym można było je edytować dodając np. filtry, dla wielu były miejscem przechowywania swoich wszystkich kreacji i wspomnień. Strumień ma powstać natomiast z wycięcia z G+ wspomnianych Zdjęć.

Elektronika na FashYou »

Google Photos i Google Streams - tak prawdopodobnie będą się nazywać dwa nowe produkty. O ile Photos będzie nadal oferował przechowywanie zdjęć i możliwość ich edycji, to Streams być może przybierze kształt usługi na wzór linii czasu Facebooka, prezentując treści od obserwowanych profili.

Dość istotne zmiany zachodzące w Google wynikają zapewne z potrzeb użytkowników, którzy bez dwóch zdań częściej niż z G+, korzystają z Facebooka. Wzorując się na największym konkurencie, Google ma możliwość powalczyć o szersze grono odbiorców, jeśli tylko przełamie przyzwyczajenie do niebieskich timeline'ów.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+