iPhone 6S - co znajdziemy w środku?

Osoby, które do tej pory nie wymieniły swojego starego iPhona na model z 6-ką, być może całkiem nieźle na tym wyjdą!

Okazuje się bowiem, że najnowszy model 6S ma posiadać aż 2GB pamięci RAM na pokładzie. W momencie gdy większość producentów upycha w swoich flagowych modelach kości nawet 4GB, Apple wydaje się stać w tej kwestii daleko w tyle z obecnymi iPhone'ami i 1GB pamięci Ram.

Smartfon jednak to nie tylko pamięć ale przede wszystkim system, gdzie każda kolejna wersja Androida wymaga dużo więcej pamięci operacyjnej niż kolejne odsłony systemu iOS. Niemniej jednak plotki o zwiększeniu ilości Ramu w nowym iPhonie 6S mogą świadczyć o wprowadzeniu bardziej zaawansowanych opcji w nowym systemie, które wymagać będą od telefonu posiadania aż 2GB Ramu. Więcej pamięci to również płynniejszy multitasking, bardziej zaawansowane programy i prawdopodobne skrócenie czasu pracy smartphone na jednym ładowaniu.

Ponadto nowy iPhone może mieć w standardzie kartę SIM Apple, pozwalającą na szybkie zmiany operatorów sieci komórkowych w opcji bez umów - wygodna opcja szczególnie podczas podróżowania po świecie. W ustawieniach telefonu wystarczyłoby zmienić jedynie odpowiednie opcje. Biorąc pod uwagę fakt, że operatorzy lubią wiązać swoich użytkowników umowami, a sposoby migracji pomiędzy sieciami nadal są nie do końca szybkim i płynnym procesem, plany Apple mogą się różnie potoczyć.

Elektronika na FashYou »


Na zakończenie dodamy, że ostatni raport WSJ wskazuje na pojawienie się w nowej szóstce funkcji Touch Force, zaprezentowanej ostatnio w nowym 12" Macbooku z Retiną. Oznacza to, iż telefon dzięki wbudowanemu detektorowi ma odczytywać siłę z jaką naciskamy na ekran wyświetlacza, co w konsekwencji może powodować uruchamianie różnych funkcji czy też aktywowanie ustawień. WSJ dodaje także, że wśród nowych kolorów iPhona 6S ma się pojawić wersja różowa. Podobno testy tej wersji obecnie trwają, ale oficjalnego potwierdzenia czy trafi on do sprzedaży póki co nie ma.

Źródło zdjęć: apple.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+