LG G4 na zdjęciach


Za sprawą jednego z użytkowników XDA, o nicku s3rv1cet3ch, mamy okazję zobaczyć jak wygląda nowy LG G4 jeszcze przed oficjalną premierą.

Nie są to zdjęcia poprzedniego model G3 », jak niektórzy próbują sądzić - jest kilka różnic i niuansów, które jasno wskazują na nowego flagowca LG. To, co zwraca uwagę w pierwszej kolejności, to prawdopodobnie rysik pojemnościowy umieszczony w górnej część obudowy smartfona (nie można wykluczyć również teorii, że jest to antenta TV, gdyż koreańska wersja G3 » właśnie podobną posiadała).


Ponadto, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, nowy LG G4 posiada kwadratowy element obudowy aparatu głównego i prostokątny kształt przycisku Power. Przedstawiony na zdjęciach interfejs wskazuje oczywiście na Androida Lollipop 5.0.2, dość mocno zmodyfikowanego przez LG ».

Modna Elektronika »

Ekran telefonu to, zgodnie z tym co przedstawiło Yonhap News, wynosi 5" w jakości qHD. (czy jest zakrzywiony? - zdjęcia nie do końca dają możliwość potwierdzenia tego).


Prawdopodobnie telefon » posiadać będzie czipset Snapdragon 610, co zostało wywnioskowane na podstawie oznaczenia M8936, znajdującego się w Baseband Version, aczkolwiek dopiero w na premierze okaże się czy jest to prawdą, gdyż od flagowca raczej powinniśmy oczekiwać Snapdragona 810 (w nowym LG G4 Note?). Być może już podczas kwietniowego show LG » poznamy wszystkie informacje na temat telefonu.

Źródło zdjęć: ubergizmo.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+