Nowe iPhony 6S, 6S Plus oraz 6C już we wrześniu!


Każdego roku Apple » wprowadza do sprzedaży kolejne wersje swoich flagowych produktów.

W tym roku również możemy się spodziewać istotnych premier. Oprócz tego, że przy nazwie iPhone'a pojawi się S, to być może nowe modele będą aż w trzech wersjach.

Zdaniem DigiTimes do grona modeli iPhone 6S oraz 6S Plus dołączyć ma mniejszy brat 6C. Ekrany w nowych urządzeniach maja mieć odpowiednio 5,5", 4,7" oraz 4" przekątnej. Choć w zeszłym roku mówiło się o zaprzestaniu produkcji modelu z oznaczeniem C, to mamy nadzieję, że źródło raportu jest raczej wiarogodne i będziemy mogli się cieszyć z bardzo wygodnej 4" przekątnej.

iPhone OHH Image Banner 336 x 280

Raport ujawniania również, że nowe modele smartfonów będą miały ekrany Gorilla Glass wraz ze wsparciem nowej technologii Touch Force (reakcja na zmiany nacisku powierzchni dotykowej), znaną z nowego Macbook'a 12" ». Dowiadujemy się również, że model 6S Plus ma być wyposażony w procesor Samsunga A9, natomiast model 6C w chip A8. Cała trójka ma posiadać oczywiście czytnik linii papilarnych Touch ID i łączność NFC na potrzeby płatności mobilnych Apple Pay.


Do września (oficjalnej premiery) pozostało jeszcze trochę czasu, więc nowych plotek i kolejnych wieści z każdym miesiącem będzie przybywać.

Źródło zdjęć: macrumors.com, apple.com

Apple na FashYou »

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+