Przeglądarka internetowa Spartan na wideo


Ogłoszenie przez Microsoft prac nad nową przeglądarką dla systemu Windows 10, wywołało spore poruszenie wśród użytkowników konkurencyjnych produktów. Już w styczniu mieliśmy okazję poznać nazwę następcy Internet Explorera, który od zawsze towarzyszył systemom z rodziny Windows.

Nowa przeglądarka Spartan została właśnie zaprezentowana na krótkim filmiku, ujawnionym dzięki WinBeta! Strona, będąca źródłem wideo twierdzi, że zdobyła kopię projektu Spartan, a tym samym umożliwiła wszystkim wgląd w to, z czym będziemy mieć do czynienia niebawem, bo już w kolejnej odsłonie testowej wersji Windows 10.

Elektronika na FashYou »

Spartan jest w pełni zintegrowany z asystentem Cortana. Oferuje więc szereg nowych możliwości z tym związanych, jak chociażby podawanie szczegółowych informacji na temat np. odwiedzanych stron www np. lokalnych firm. Cortana ponadto pozwala na przeszukiwanie internetu pod kątem zaznaczonych na stronie interesujących nas treści (adresy, przepisy itd.). Bezpośrednio z paska adresu możemy nawet wyświetlić pogodę :) Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo.


Źródło: winbeta.org

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+