Smartfon LG AKA do kupienia poza Koreą [FILM]


LG w zeszłym roku wypuściło specjalną wersję smartfona skierowaną do najmłodszych odbiorców. Niestety, model AKA zarezerwowany był wyłącznie na rynek koreański.

Na szczęście firma potwierdziła, że również kolejne rynki będą mogły zaopatrywać się w zabawnie wyglądający model telefonu. Do grona nowych państw dołączy Hong Kong, Chiny, Tajwan (tu premiera już się odbyła), Singapur oraz Turcja.

Elektronika na FashYou »

Cechą szczególną wspomnianego telefonu są specjalne oczy wystające ponad etui i chroniące wyświetlacz. Ich obecność, jak i rozsuwana osłona ekranu mają za zadanie wytworzyć mocną wieź między użytkownikiem, a telefonem. Urządzenie nie tylko animuje wyświetlanymi oczkami ale również reaguje na rozsuwanie i wsuwanie dodatkowej klapki. Oczy w poszczególnych modelach charakteryzuje inny sposób działania w powiązaniu z powiadomieniami telefonu. Można pokusić się o stwierdzenie, że posiadają swój unikalny charakter i w zależności np. od rodzaju notyfikacji mogą zmieniać swój grymas lub kolor :)


Telefon zaopatrzony jest w 5" ekran 720p, napędza go 4-rdzeniowy procesor 1,2GHz oraz 1,5GB pamięci Ram, a do obsługi przewidziano system operacyjny Andorid 4.4 KitKat. Zainstalowana bateria ma aż 2610mAh pojemności. Telefon ponadto występuje w 4-ech kolorach: różowy, żółtym, białym oraz czarnym.

Aktualnie zakupu można dokonać tylko w Korei za około 455$.

Źródło okładki: gsmarena.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+