Smartfony Sony Xperia Z - Lollipop tylko dla nich

Większość producentów stara się dostarczyć nowy system Android 5.0 zarówno do low- jak i high-endowych modeli smartfonów.

W odróżnieniu do konkurencji, Sony postanowiło przeprowadzić update modeli tylko z serii Sony Xperia Z, czyli tylko urządzeń premium. Powyższa informacja pojawiała się na profilu Twitter japońskiej firmy.

Elektronika na FashYou »

W tej sytuacji użytkownicy innych słuchawek niż Xperia Z, obejdą się smakiem i na własną rękę będą musieli szukać nieoficjalnych wersji nowego Lollipop w sieci, jeśli mimo wszystko będą chcieli mieć go u siebie.


Na Twitterze można też odnaleźć przeprosiny Sony za sytuację, w której zostali pozostawieni posiadacze low-endowych modeli z serii E, M czy T. Plotki głoszą, iż powodem całego zamieszania jest prawdopodobnie planowana sprzedaż przez Sony działu telekom, w związku z czym nie kalkuluje im się obecnie aktualizacja ogromnej liczby pozostałych modeli smartfonów. Posiadacze urządzeń nie kwalifikacyjnych się do update'u, już w zeszłym roku mogli uzyskać informację od Sony o planach dostarczenia Lollipop'a tylko do serii Z smartfonów.

Źródło zdjęć: sonymobile.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+