Testy Windows 10 na androidowym Xiaomi Mi 4

Dzisiejszy dzień przynosi świeżutkie ciekawostki w tym między innymi wiadomość o wspólnym testowaniu Microsfot i Xiaomi systemu Windows 10 na modelu Mi4.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Mi 4 to słuchawka z Androidem. Czyżby jawił się dual boot na horyzoncie? Informacje ujawnione przez ekipę TechCrunch mówią o możliwości całkowiteego zastąpienia Androida Windowsem, ze wszystkimi usługami firmy z Redmond. Microsoft nawet potwierdza powyższe oświadczając, że użytkownicy Xiaomi Mi 4 mogą testować Windowsa 10, przesyłając stosowny feedback zarówno do Xiamoi jak i do Microsoftu.

Elektronika na FashYou »


To co może zastanawiać, to cel jaki Microsoft chce osiągnąć wprowadzając Windowsa 10 do słuchawek z Andoridem. Skoro możliwe jest zainstalowanie na jednym ze smartfonów z zielonym robotem, to dlaczego inni nie mogliby zrobić portu dla kolejnych urządzeń. Być może właśnie na to liczy Microsoft, chcąc przekonać obecnych właścicieli smartfonów do przesiadki na ich system operacyjny. Takie działania z pewnością mocna namieszają w głowach obecnych userów.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+