UleFone Dare N1 - klon iPhona 6

Nikogo nie powinno dziwić, że producenci urządzeń mobilnych próbują wzajemnie podglądać swoje rozwiązania i wykorzystywać u siebie to, co najlepsze. Nie inaczej jest w przypadku modelu smartfona UleFone Dare N1, który wyglądem przypomina właśnie Apple iPhone 6, napędzany jednak systemem Android. "Sklonowany" iPhone pochodzi z Chin. Kraj ten jest największym producentem mniejszych lub większych kopii flagowych smartofnów światowych marek.

Ulefone Dare N1 ma mieć całkowicie aluminiową konstrukcję, a podstawę wyświetlacza uzupełniał będzie okrągły przycisk Home z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych! (czyli tak jak Apple Touch ID wmontowany w przycisk Home w iPhonach).

Elektronika na FashYou »

Specyfikacja telefonu to aż 8-rdzeniowy procesor (choć brak obecnie konkretów), wsparty przez 2GB pamięci Ram. Powierzchnia ekranu ma osiągnąć 5,5", na którym wyświetli obraz w jakości 720p.

Do zdjęć przewidziano kamerę 13MP, której jakość powinna zadowolić każdego fana fotografii smartfonowej. Gdyby jednak nie dwa dotykowe przyciski menu oraz wstecz, można bcy sądzić, że mamy do czynienia z klonem Apple iPhone 6.

Źródło okładki: gizchina.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+