Usuwanie niechcianych aplikacji z Samsunga Galaxy S6

Premiera smartfona Samsung Galaxy S6 pozwoliła przyjrzeć się bliżej nie tylko samemu urządzeniu ale również oprogramowaniu, które w nowych flagowcach stało się bardziej przejrzyste i mniej zaśmiecone niechcianymi aplikacjami.

W przypadku poprzednich modeli Galaxy, w których pełno było oprogramowania - bloatware, szczególnie jeśli ktoś kupował telefon wraz z abonamentem u swojego operatora komórkowego, pozbycie się wszystkich niepotrzebnych programów możliwe było przez wgranie czystego oprogramowania, oczywiście na własną rękę i niekoniecznie w sposób bezpieczny z punktu widzenia realizacji ewentualnych zgłoszeń reklamacyjnych.

Modna Elektronika »

Z bloga Samsunga mamy okazję dowiedzieć się, że użytkownicy będą mogli teraz sami, bez żadnych trudności usuwać zbędne programy, które nie tylko w ich oczach są często bezużyteczne i irytujące, zwyczajnie zajmują też cenne miejsce w pamięci urządzenia. Nie do końca jest jednak pewne czy chodzi o aplikacje własne Samsunga czy o te dorzucane przez sieci komórkowe. Niemniej jest to bardzo dobry krok z punktu widzenia użytkownika i wzmocnienia swojego wizerunku, szczególnie, że coraz częściej chcemy mieć pełną kontrolę nad softem, za który przykładowo płacimy ponad 2500 zł.

Kup Galaxy S6 »


Źródło zdjęć: phonearena.com


Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+