Webowy pakiet iWork dostępny dla wszystkich!

Webowa aplikacja iWork to zestaw programów do tworzenia dokumentów tekstowych (Pages), obliczeń (Numbers) i prezentacji (Keynote). Jest dziełem Apple i do tej pory jej dostępność była ograniczona tylko do właścicieli urządzeń z logo jabłuszka. Od teraz, nawet jeśli nie posiadamy sprzętu od Apple, możemy korzystać z dobrodziejstw pakietu iWork za pośrednictwem własnej przeglądarki internetowej.

Co trzeba zrobić aby korzystać z iWork? Należy udać się na stronę logowania icloud.com i stworzyć nowe konto w usłudze. W ten sposób można zacząć tworzyć treści w tych trzech darmowych programach i zyskać 1GB przestrzeni chmurowej na swoje projekty.

Elektronika na FashYou »

Wielkość dysku w chmurze można powiększyć do 5GB w momencie zalogowania się do iCloud z poziomu nowo nabytego iUrządzenia. Warto zaznaczyć, że mimo obecności oznaczeń beta na ikonach programów w usłudze iCLoud, funkcjonują one w pełnowartościowy i bezproblemowy sposób.


Udostępnienie przez Apple iWork jest pozytywnym działaniem z punktu widzenia użytkowników, którzy zyskują w ten sposób kolejne darmowe narzędzie do tworzenia treści na wzór aplikacji Office'a. Ogólnodostępny iWork stał się bowiem kolejnym konkurentem dla darmowych rozwiązań zarówno Google Docs jak i Web Office.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+