Ładowarka bezprzewodowa do smartfona standardem w meblach IKEA


Ikea jakiś czas temu ogłosiła plany tworzenia mebli wspierających technologię ładowania bezprzewodowego ». Jest naturalny kierunek, bowiem coraz więcej urządzeń elektronicznych posiada możliwość ładowania bezprzewodowego. Schowanie modułu ładowania w meblach z punktu widzenia estetyki jest bardzo dobrym podejściem.


Firma planuje uruchomić sprzedaż nowych mebli jeszcze w tym miesiącu! Tym wszystkim, którzy będą chcieli dokonać zakupu online będzie to również umożliwione.

Kup stację dokującą »

Aby maksymalnie ułatwić codzienny proces ładowania urządzeń, Ikea postanowiła umieścić ładowarki » w stolikach i podstawkach lamp (zarówno biurkowych jak i podłogowych). Co więcej, szwedzki koncern stworzył specjalne pady do ładowania, które można umieścić w dowolnym miejscu mieszkania. Wśród rozwiązań znajdziemy też ładowarki, które samodzielnie wkomponujemy w elementy mebli, tworzą tym samym unikalne rozwiązania. Dzięki właśnie takim innowacyjnym pomysłom, będziemy mogli ograniczyć ilość plączących się kabli do minimum.


Źródło: ikea.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+