Apple Watch i pierwszy unboxing [WIDEO]

Jedno z pierwszych wideo prezentujących unboxing Apple Watch pojawiło się właśnie na francuskiej stronie Metronews. To, co pokazano wydaje się być inteligentnym zegarkiem Apple » w wersji koperty 42mm wykonanej ze stali nierdzewnej z paskiem Milanese. Wideo jest dość krótkie ale to co widzimy pokrywa się z ostatnio opublikowanym zdjęciami prezentującymi opakowanie nowego Watch'a od Apple ».

Kup iPoda »

Wideo prezentuje charakterystyczne dla Apple kwadratowe pudełko z wytłoczoną nazwą produktu znajdującego się wewnątrz. Po otwarciu można ujrzeć kabel do ładowania ze złączem MagSafe oraz dodatkowe plastikowe pudełko chroniące bezpośrednio smartwatcha ». Ponadto, osoba prezentująca urządzenie pokazuje przez chwilę możliwość poruszania się w uruchomionym zegarku, ekran główny, menu, a także kilka funkcji, w tym przesyłanie tapnięć, rysunków czy rytmu serca do innego usera. Jak widać wszystko działa płynnie, bez zacięć, a same tapnięcia menu nie sprawiają trudności pomimo małych ikonek w menu.Na innej zaś stronie, pokazano filmik stworzony na potrzeby serwisu Vine, również prezentujący unboxing nowego zegarka », choć już z inną bransoletą i widoczną amerykańską ładowarką.


Start sprzedaży Apple Watch zaplanowany jest na 24 kwietnia, a przedsprzedaż rusza już w najbliższy piątek. Z pewnością do tego czasu będziemy mieli okazję zobaczyć na kolejnych serwisach filmiki prezentujące swoje wersje odpakowań Apple Watcha.

Źródło: macrumors.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+