Etui Moshi SenseCover dla iPhona 5/5S

SenseCover » firmy Moshi ma za zadanie skutecznie chronić przed zarysowaniami i upadkiem, nie utrudniając przy tym dostępu do telefonu. Etui zostało specjalnie zaprojektowane do współpracy z iPhonem 5 lub 5S ».

Jego cechą charakterystyczną jest niewielkie okienko, w którym możemy podglądać połączenia przychodzące lub nieodebrane, a także datę i godzinę. Oprócz tego na froncie covera widnieje specjalny pasek SenseArray, który pozwala na interakcję z telefonem bez otwierania etui. Jednym przeciągnięciem palca możemy odebrać lub odrzucić połączenie oraz powiadomienia.

Akcesoria do iPhona »

SenseCover » wykonany jest z mocnego, a zarazem lekkiego poliwęglanu oraz eleganckiego materiału skóropodobnego. Występuje w dwóch kolorach Steel Black lub Brushed Titanium. Etui skutecznie chroni zarówno przód, jak i tył telefonu, jednocześnie nie pogrubiając go.


Ruchoma klapka etui utrzymywana jest na swoim miejscu dzięki praktycznemu zaczepowi magnetycznemu. Etui bez problemu możemy używać jeśli mamy nawet założoną dodatkowo folię ochronną na ekran. Dzięki odpowiednim wycięciom i wyprofilowaniu mamy łatwy dostęp do wszystkich przycisków i elementów telefonu.

Zestaw fabryczny zawiera oprócz samego etui, folię ochronną na tył urządzenia (Backside Buffer film) oraz ściereczkę z mikrofibry.

Czytaj także:

iPhone OHH Image Banner 160 x 600

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+