iPhone 6C oraz atrapa iPada Pro na zdjęciach

Wszelkie plotki dotyczące nowych produktów Apple » w jakiś magiczny sposób powodują znaczne pobudzenie i sprawiają, że krew w żyłach zaczyna szybciej krążyć ;)

Do znanych już informacji o nowych iPhonach (i możliwości pojawienia się aż 3 wersji ») dołączyły zdjęcia kolejnych produktów. Właśnie mamy okazję oglądać obudowę nowego iPhona 6C oraz atrapę nowego iPada Pro (ze spodziewaną przekątna ekranu aż 12.9").

Prezentowany na zdjęciach iPhone 6C ukazuje kilka różnic w stosunku do swojego poprzednika modelu 5C ».

Kup etui do iPhona »

Pierwsze co rzuca się w oczy, to podwójna lampa doświetlająca LED oraz podwójne rzędy wycięć otworów po obu stronach złącza Lightning na dole obudowy, które mogą sugerować użycie podobnych podzespołów jak w iPhonie 5S ». Zdjęcia częściowo również potwierdzają rzekomą przekątną nowego iPhona 6C w okolicach 4".W przypadku zdjęć tabletu widzimy tylko fragmenty budowy urządzenia. Jednak jeśli jest to rzeczywista atrapa, która wypłynęła na światło dzienne za pośrednictwem jednego z producentów akcesoriów (posiadanie takiej makiety przed oficjalną premierą urządzenia jest częściowo standardem wśród producentów akcesoriów), to można wysnuć kilka ciekawych wniosków:
  • boczna cześć obudowy skrywa złącze i być może nie byle jakie, bo USB-Type C
  • przy jednej z krawędzi widać rząd otworów głośnikowych w towarzystwie mini-Jack'a (wcześniejsze plotki wspominały o dwóch głośnikach umieszczonych zarówno na górze jak i dole obudowy iPada Pro)
  • nie sposób również nie zauważyć obiektywu kamery oraz mikrofonu.
Mimo publikacji zdjęć, nie mamy jednak pewności czy nie są to tzw. fake, choć częściowo pokrywają się z dotychczas ujawnianymi informacjami.

Dodajmy jeszcze, że tablet » spodziewany jest wraz opcjonalnym rysikiem do jego obsługi, a dodatkowo ma być wyposażony w procesor A8X, 2GB Ramu oraz Touch ID.

Źródło zdjęć: macrumors.com

Czytaj także:

banner do 31.12 ispot_160x600 Image Banner 160 x 600

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+