Kolejny smartwatch od Motoroli?


Smartwatch Moto 360 » to inteligentny zegarek, który zadebiutował w mobilnym świecie w zeszłym roku i obecnie jest jednym z wielu tego typu urządzeń, które dość mocno upowszechniły się na rynku elektroniki naręcznej. Być może powstanie następca zegarka Motoroli - informację taką podał CEO Lenovo, który przez przypadek lub umyślnie, udostępnił na swoim profilu na Twitterze zdjęcia nowego produktu, po czym zostały one usunięte.

Kup opaskę fitness »


Można więc już oficjalnie powiedzieć iż coś w temacie się dzieje. Co więcej, pewien deweloper zauważył, że niezidentyfikowane urządzenie naręczne pinguje jego androidową konsolę deweloperską. Lokalizacja miejsca skąd pochodził ping wskazuje na Mundelein, miasteczko znajdujące się niedaleko biur Motoroli w Chicago - czy jest to potwierdzenie informacji o nowym smartwatchu »?


Dodatkowo udało się ustalić:
- kodowa nazwa: Smelt
- system: Android 5.1
- rozdzielczość ekranu: 360x360pikseli (w Moto 360 jest to 320x290pikseli)


Za sprawą kolejnego serwisu mamy okazję oglądać być może rendering kolejnej odsłony Moto 360 ». To, co w pierwszej kolejności rzuca się w oczy, to nowy rodzaj paska i mechanizmu zapinania do koperty. Okrągła konstrukcja tarczy nie powinna tu jednak nikogo dziwić.

W obecnej chwili nie dotarliśmy jednak do większej ilości informacji lub przecieków.

Źródło: ubergizmo.com

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+