Nowa wersja aplikacji Gmail dla smartfonów z Androidem

Aplikacja Gmail na Androida » stała się jeszcze lepsza dzięki poniedziałkowemu update'owi!

Z nowych funkcji ucieszą się szczególnie osoby korzystające na co dzień z więcej niż jednego konta e-mail. Nowa wersja wprowadza przede wszystkim opcję widoku All inboxes (wszystkie skrzynki) organizując na nowo widok wątków pochodzących z innych niż od Google kont. Nowa możliwość zbierania maili jest kolejnym krokiem firmy z Mountain View na drodze do zwiększenia funkcjonalności aplikacji Gmail. Poprzedni duży update wprowadził możliwość korzystania z kont email'owych firm trzecich.

W nowym widoku wszystkich maili można wyświetlać wiadomości bez potrzeby przełączania się pomiędzy kontami. Ponadto udostępniony został widok wątków dla innych niż gmail'owe konta. Kolejne zmiany dotyczą np. ulepszonego mechanizmu wyszukiwania, autouzupełniania, usprawnienia animacji czy podglądu dużych załączników. Użytkownicy tabletów » będą z pewnością cieszyć się z ulepszonego widoku pozwalającego na łatwiejsze przełączanie się między kontami i kategoriami skrzynki odbiorczej.

Kup etui na telefon »

Właściciele słuchawek z Lollipop dostali dodatkowo możliwość ukrywania poufnych powiadomień na ekranie z blokady. Nie powinno nikogo dziwić, że Google w pierwszej kolejności aktualizuje programy dla swoich produktów, a później dla konkurencji, dlatego też na update Gmaila np. w iOS » prawdopodobnie jeszcze poczekamy.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+