Phablet do 700 zł - jaki kupić?


Phablety » to grupa telefonów obejmująca urządzenia o przekątnej ekranu minimum 5 cali. Tak duże telefony sukcesywnie zdobywają serca kolejnych klientów. Coraz częściej użytkownicy sięgają po większe modele, chcąc doświadczyć korzystania na co dzień z phabletu.

Wydawać by się mogło, że ceny tych urządzeń są niebotycznie wysokie jednak dobry phablet można mieć już za mniej niż 700zł. Co ciekawe,  na tym poziomie cenowym potrafią bardzo często zaskakiwać swoimi funkcjami potencjalnych nabywców. Przygotowaliśmy listę pięciu najciekawszych naszym zdaniem modeli phabletów » do 700 zł.

Kup Etui na telefon »

W cenie 500 zł otrzymujemy urządzenie z aż 6" wyświetlaczem IPS i rozdzielczością qHD (540x960 pikseli). Dodatkowo smartfona napędza procesor 4-rdzeinowy o taktowaniu 1,3GHz wsparty przez 1GB pamięci Ram. Telefon oferuje slot na dwie karty SIM i oczywiście można nim wykonywać zdjęcia wbudowaną kamerą 5MP. Standardem jest w nim WiFi oraz GPS. Pamięć można rozszerzyć za pomocą karty microSD. W zestawie otrzymujemy gratis uchwyt samochodowy!Mniejszy ekran (IPS) niż u poprzednika ale o większej rozdzielczości, bo 1280x720 pikseli. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest jego cena: 625 zł jak i zamontowane podzespoły:

  • procesor Cortex-A7 o aż 8-rdzeniach i taktowaniu 1,5GHz,
  • pamięć Ram wynosi 1GB, natomiast flash 8GB,
  • bez problemu zainstalujemy w nim dwie karty SIM np. od różnych operatorów. 
Warto zaznaczyć, że wbudowany 8MP aparat posiada autofokus! Łączność obejmuje w nim takie moduły jak WiFi, Bluetooth oraz GPS.To kolejna propozycja również 5,5 calowa IPS (960x540 pikseli). Znajdziemy w nim procesor z czterema rdzeniami 1,3GHz i 1GB pamięci Ram. Pamięć flash wynosi jedynie 4GB, ale za to do dyspozycji mamy dwa aparaty główny 8MP (z autofokusem) i do selfie 2MP. Dual SIM to również standard w tym urządzeniu. Telefon, tak jak poprzednicy, działa pod kontrolą systemu mobilnego Android.To markowy już sprzęt od koreańskiego giganta w bardzo przystępnej cenie około 650 zł. Ekran w phablecie LG to 5" w jakości 480x854 piksele. Telefon napędza 4-rdzeniowy procesor 1,3GHz razem z 1GB pamięci Ram. Pamięć flash wynosi 8GB i można ją powiększyć przy użyciu kart microSD. Telefon oferuje przyzwoity aparat 8MP z autofokusem oraz 1MP kamerę przednią. Posiada również wbudowane radio FM. Warto zaznaczyć, że dysponuje on bardzo dużą baterią o pojemności 2540mAh.Naszą listę zamyka model, podobnie jak poprzednik, o minimalnej dla phabletów przekątnej 5". Można go nabyć już za niecałe 700 zł. Charakteryzuje go dobrej klasy ekran 1280x720 pikseli pokryty Gorilla Glass 3. Wewnątrz urządzenia zinstalowany został procesor dwurdzeniowy Intel Atom o taktowaniu 1,6GHz wsparty przez aż 2GB pamięci Ram. Za zdjęcia odpowiada 8MP aparat 1080p z autofokusem, selfie wykonamy nim dzięki 2MP kamerce przedniej. Znajdziemy tu również Radio FM, WiFi oraz GPS.

Jak widać, aby cieszyć się nowym phabletem » nie trzeba wydawać majątku. Poza tym, wielu użytkowników, którzy raz spróbowali pracować na tak dużej przekątnej ekranu, uznało ją za jedyną właściwą. W przypadku wyżej wymienionych phabletów możemy również odpuścić sobie problem z przechowywaniem, gdyż nawet 6" model jest jeszcze w stanie zmieścić się do kieszeni jeansów.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+