Samsung Galaxy S5 Active - telefon pancerny


Jeśli szukasz smartfona, któremu nie straszne są zmienne warunki atmosferyczne, który nic sobie nie robi z upadków, a szok termiczny zjada na śniadanie, to mamy coś dla Ciebie.

Samsung Galaxy S5 Active » został zaprojektowany tak, by spełniać zalecenia normy IP67 oraz wojskowej normy MIL-STD-810G. Oznacza to, że jest odporny na zanurzenia w wodzie do głębokości 1m. Nie straszne mu także bliskie spotkania z takimi przeciwnościami jak: sól, kurz, wilgotność, deszcz, wibracje, promieniowanie słoneczne czy upadki. Do tak zachęcającego opisu dorzucamy jeszcze GPS, kompas cyfrowy oraz czujnik akcji serca, a więc bezpośrednie wsparcie swojego właściciela.

Kup modną elektronikę »


Samsung Galaxy S5 Active » to pełnoprawny smartfon z wyższej półki. Może się pochwalić parametrami bliskimi modelu Samsung Galaxy S5. Odróżnia go jedynie brak czytnika linii papilarnych, brak IrDA oraz ciśnieniomierza. Takie zmiany są jednak w pełni uzasadnione, w przeciwnym razie telefon nie spełniałby deklarowanych norm. Fanom sprzętów posiadających wzmocnioną konstrukcję przypadnie do gustu także z uwagi na swój design, który idealnie komponuje się z elementami spełniającymi funkcje ochronne.


Telefon oferowany jest 3 wersjach kolorystycznych bliskich survivalowym barwom. Znajdziemy tu bowiem zielone moro, tytanową szarość oraz rubinową czerwień. Galaxy S5 Active można nabyć na wolnym rynku w cenie od około 1900 zł.

Czytaj także:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

+